Muzikály a divadlo

Muzikály jsou v České republice fenoménem a již mnoho let se těší velké popularitě. Chcete se vypravit na muzikál z Brna? S námi to není problém. Na našem jednodenním výletě navštívíte vybraný muzikál a ještě si užijete pár hodin v našem hlavním městě!

Ples upírů - Bontour

Muzikál Ples upírů

Dr. František Janeček a Filip Janeček ve spolupráci s VBW International GmbH uvádějí světový muzikálový upíří hit autorské dvojice Michael Kunze a Jim Steinman.
So 3. 2. 2018 (450 Kč)
Podrobné informace a objednání
Bontour - Muzikál Mefisto

Muzikál Mefisto – domluvte se s ďáblem!

Láska, humor, napětí a lákavá ďáblova nabídka ve velkolepě pojatém muzikálu na věčné faustovské téma ztraceného a znovu nalezeného mládí. V hlavní roli Vojtek/Zonyga.
So 3. 2. 2018 (450 Kč)
Podrobné informace a objednání
Bontour - Muzikál Muž se železnou maskou

Muzikál Muž se železnou maskou

Muzikál s hudbou Michala Davida nás zavede na královský dvůr za vlády krále Ludvíka XIV. Můžete se těšit na zcela nové technologie jevištního ztvárnění.
So 21. 4. 2018 (450 Kč)
Podrobné informace a objednání
Český Krumlov - Bontour

Český Krumlov a návštěva otáčivého divadla – představení Ztracený svět – NOVINKA

Prohlédneme si historické město Český Krumlov s hradním komplexem a unikátním otáčivým hledištěm. Po prohlídce hlediště shlédneme zcela nové představení Ztracený svět.
So 30. 6. 2018 (od 600 Kč)
Podrobné informace a objednání
Sestra v akci - Bontour

Muzikál Sestra v akci

Komediální muzikál na motivy světoznámého filmu s Whoopi Goldbergovou uvádí Hudební divadlo Karlín. V hlavní roli se představí Lucie Bílá, která odehraje všechna představení.
So 29. 9. 2018 (450 Kč)
Podrobné informace a objednání