Slovensko

Navštivte s námi zemi, která je nám historicky nejbližší, a kde se v pohodě domluvíte česky. Naše zájezdy na Slovensko vás zavedou nejen do hlavního města Bratislavy, ale i na mnoho dalších krásných míst plných historie, které určitě stojí za to navštívit. Relaxaci a léčivé účinky nabízejí místní populární termální lázně.

Bratislava - Bontour

Historická Bratislava s návštěvou ZOO

Poznejte s námi krásy hlavního města Slovenska, kde se nachází mnoho historických paláců. Navštívíme rovněž místní rozlehlou zoologickou zahradu plnou zajímavostí.
Ne 22. 4. 2018 (od 410 Kč)
Podrobné informace a objednání
Termální lázně Dunajská Streda - Bontour

Termální lázně Dunajská Streda

Pojeďte s námi zažít příjemný den v Termálním parku Dunajská Streda, který je vyhledávaným místem relaxace i zábavy, adrenalinu i léčivých účinků mineralizované vody.
Ne 22. 4. 2018 (390 Kč)
Podrobné informace a objednání
Velký Meder - Bontour

Termální lázně Velký Meder

Termální park Veľký Meder je moderní rekreační komplex nácházející se v rozlehlém lesoparku. Nabízí relaxaci, odpočinek i zábavu pro celou rodinu v devíti bazénech.
Ne 22. 4. 2018 (430 Kč)
Podrobné informace a objednání
Vídeň - Bontour

Vídeň – Bratislava, plavba lodí po Dunaji

Objevte s námi krásy historického centra Vídně a nádherného zámku Schönbrunn s místní proslulou ZOO. Následně se vydáme lodí po Dunaji do Bratislavy.
Ne 3. 6. 2018 (od 450 Kč)
Podrobné informace a objednání
Bratislava - Bontour

Čokoládovna Hauswirth + Bratislava

Výlet nejen pro mlsné jazýčky, na kterém s námi navštívíte prosloulou čokoládovnu Hauswirth a budete obdivovat historické stavby hlavního města Slovenska.
So 16. 6. 2018 (od 430 Kč)
Podrobné informace a objednání
Červený Kameň - Bontour

Muzeum obuvi Zlín, hrad Červený Kameň, Piešťany

Navštivte jedinečnou expozici Muzea obuvi ve Zlíně s názvem "Princip Baťa". Podíváme se i na hrad Červený Kameň a do lázeňského města Piešťany.
Čt 5. 7. 2018 (od 450 Kč)
Podrobné informace a objednání
Bontour - Devín

Bratislava s výletem lodí na Devín

V hlavním městě Slovenska si prohlédneme historické centrum s množstvím nádherných barokních paláců. Po prohlídce města se vydáme lodí na zříceninu hradu Devín.
So 26. 5. 2018 (od 750 Kč)
Podrobné informace a objednání
Bontour - Adventní Bratislava

Adventní Bratislava

Pojeďte se s námi podívat na Slovensko do vánočně vyzdobené Bratislavy. Tradiční předvánoční trhy nabízejí zahřátí u punče a bohatou nabídku místních specialit.
Ne 2. 12. 2018 (od 420 Kč)
Podrobné informace a objednání
Bontour - Advent ve Vídni

Advent ve dvou městech – Bratislava a Vídeň

Nechejte se unést vůní cukroví a horkého punče. Na adventních trzích v historické Vídni a v Bratislavě se dostanete do pravé vánoční nálady.
Ne 16. 12. 2018 (od 450 Kč)
Podrobné informace a objednání
Slovensko
5 (100%) 2 votes