Vídeň

O Vídni se říká, že je ze všech rakouských měst nejrakouštější. I za jediný den si Vás dokáže podmanit krásou historických památek a přátelskou atmosférou. Nakupování v Primarku, nádherný zámek Schönbrunn s místní prosulou zoologickou zahradou, výstavy umění, jedinečná předvánoční atmosféra – to vše můžete zažít na našich oblíbených jednodenních zájezdech do Vídně.

Adventní Vídeň - Bontour

Adventní Vídeň

Na trzích ve Vídni, které se konají na mnoha místech historického centra, na vás dýchne atmosféra plná vůně cukroví a punče.
So 16. 12. 2017 (od 360 Kč) + Primark
Podrobné informace a objednání
G3 Vídeň - Bontour

Primark – do Vídně za nákupy

Ceny zboží začínají na jednom euru! V sortimentu najdete i netradiční a originální zboží. Ve Vídni navštívíme tradiční adventní trhy.
St 20. 12. 2017 (od 360 Kč) + adventní trhy
Podrobné informace a objednání
Haus der Musik - Bontour

Vídeň – návštěva Domu hudby

Hudební cesta do jedinečného světa tónů a zvuků. V šesti podlažích tohoto unikátního vídeňského muzea hudbu nejen uslyšíte, ale i uvidíte a ucítíte.
So 13. 1. 2018 (od 360 Kč)
Podrobné informace a objednání
Vídeň - Španělská jízdárna - Bontour

Vídeň – Španělská jízdárna

Navštívíme historické centrum Vídně a Španělskou dvorní jízdárnu, která skýtá jedinečný zážitek nahlédnutí do tréninkové práce s lipicány a jejich souznění s hudbou.
So 10. 2. 2018 (od 360 Kč)
Podrobné informace a objednání
Přírodovědné muzeum Vídeň - Bontour

Vídeň (Primark) + možnost návštěvy Přírodovědného muzea

Nakupování v Primarku s návštevou vídeňského Přírodovědného muzea nabízejícího fascinující přehled o dějinách Země od hmyzu přes drahokamy a minerály až po ptakoještěry.
So 3. 3. 2017 (od 360 Kč)
Podrobné informace a objednání
Velikonoční Vídeň - Bontour

Vídeň (Primark) + Velikonoční Vídeň

Nakupování v Primarku s návštevou velikonočních trhů ve Vídni a u nádherného zámku Schönbrunn, který jsou vkusně krásné a křupavě voňavé.
Pá 30. 3. 2018 (od 360 Kč)
Podrobné informace a objednání
Mořské akvárium - Bontour

Vídeň – návštěva mořského akvária

Úžasný mořský svět s více než 2500 živočichy všech kontinentů – ryby, krokodýli, tropický skleník, jedinečná fauna i flóra. Prohlídka trvá 2 hodiny.
So 21. 4. 2018 (od 360 Kč)
Podrobné informace a objednání