Dvůr Králové – ZOO s africkým safari

Dvůr Králové - Bontour

I u nás můžete spatřit kousek Afriky. A to na výletě do ZOO Dvůr Králové s africkým safari. Tento zážitek si nemůžete nechat ujít.

Odjetý zájezd. Prohlédněte si aktuální zájezdy.

ZOO Dvůr Králové patří k nejznámějším a nejkrásnějším zoologickým zahradám u nás. Nachází se v malebném podhůří Krkonoš a její různorodý terén dotváří atmosféru divoké přírody. Domov tu získalo téměř dva a půl tisíce živočichů, kteří mají svůj původ v dalekých zemích a na mnoha kontinentech světa. Najdete zde největší kolekci afrických zvířat v Evropě.
Obdivovat budete především tropické pavilony, Ptačí svět a Vodní svět, kde můžete zvířata pozorovat v jejich přirozeném prostředí. Především u dětí jsou oblíbené pavilony šelem, hravých opic, roztomilých hrošíků, lvíčků a samozřejmě lvů. Jeden z pavilonů je věnován také vzácné okapi, kterou chová Královédvorská ZOO jako jediná ve střední Evropě. Pro zvídavé návštěvníky je určena galerie obrazů pravěkých zvířat od Zdeňka Buriana a expozice dinosaurů, se kterými budete cestovat časem.
Pokud Vás při prohlídce začnou bolet nohy, můžete nastoupit na malý výletní vláček, který projíždí kolem výběhů a doveze Vás až k Safari. Safari je jedním z hlavních lákadel ZOO. Prostřednictvím Safaribusu vjedete za brány africké divočiny s volně pobíhajícími stády zeber, pakoňů či antilop. Nerušeně se pasou a užívají si svobody na loukách, zatímco je pozorujete z pohodlí dvoupatrového autobusu. Tento výlet je navíc v ceně vstupného.

 

Program

Odjezd v 6.00 z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo)
Návrat do Brna okolo 20.00.

Termín:

6. 8. 2017 (neděle)

Cena:

480 Kč

450 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje: dopravu a průvodce