Vídeň – návštěva Domu hudby

Haus der Musik - Bontour

Interaktivní muzeum zvuku, jehož součástí je i muzeum vídeňských filharmoniků, je místem, které učaruje nejen vašim uším, ale i očím.

Pá 8. 12. 2017 (od 360 Kč) + adventní trhy

 

Objednat si

Haus der Musik

Vydáme se na hudební cestu do jedinečného světa tónů a zvuků v historickém paláci arcivévody Karla na Starém městě. Spatříme velké skladatele minulosti při komponování hudby, spatříme nejlepší hudebníky současnosti a s počítačovou hudbou nahlédneme do hudební budoucnosti světa zvuků.

V šesti podlažích muzea hudbu nejen uslyšíte, ale zvuky a tóny i uvidíte, ucítíte a budete si moci vytvořit své vlastní hudební kompozice. Průvodcem na cestě Vám budou počítačové instalace.

Možnost osobního volna.

Haus der Musik - Bontour
Adventní Vídeň - Bontour

Pohádková předvánoční Vídeň

Nejromantičtější stránku Vídně poznáme v adventní době na tradičních a oblíbených vánočních trzích. Už více než dvacet let patří vánoční trh před vídeňskou radnicí k nejatraktivnějším událostem vídeňské turistické sezony. Tradiční vídeňské adventní trhy se však konají i na mnoha dalších místech, jako je Rathausplatz, Am Hof, Freyung, Maria Theresia Platz nebo Spitelberg. Program zahrnuje okružní jízdu autobusem a asi dvouhodinovou pěší prohlídku historického centra města, to vše s výkladem průvodce.

Program

Odjezd v 7.30 ráno z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).

Prohlídka centra Vídně s průvodcem s možností návštěvy interaktivního DOMU HUDBY (Haus der Musik).
Odjezd z Vídně je v 17.30.
Příjezd do Brna okolo 20.00 – dále směr Brankovice.

Termín:

8. 12. 2017 (pátek) + adventní trhy

Cena:

390 Kč dospělí
360 Kč děti a senioři
Sleva na 2. dítě v doprovodu dvou dospělých 220 Kč.

Cena zahrnuje dopravu a průvodce.
Cena nezahrnuje vstup do Domu hudby, které činí 13 EUR pro dospělé, 6 EUR pro děti do 12 let a 9 EUR pro studenty a seniory.